Getxoko Alkatearen (Imanol Landaren) instituzio-agenda

Ekainaren 1a

  • 10:30. Europako Udalerri eta Eskualdeen Kontseiluaren (CMRE) Biltzarraren Prentsaurrekoa.
    Tokia: Bilboko Udala
    Parte hartzaileak: EUDELeko presidentea, Bilboko alkatea eta CMRE idazkari nagusia

Ekainaren 2a

  • 13:30. Donibane Lohitzuneko alkatearen eta zinegotzien bisita Getxora.
    Tokia: Punta Begoñako galeriak.
    Parte hartzaileak: Alkatea, komunikazioko zinegotzia eta turismoko zinegotzia.
  • 18:00. Kantu Band
    Tokia: Biotz Alai plaza
    Parte hartzaileak: Alkatea eta kultura zinegotzia
  • 22:30. Ikuskizun bisual eta musikala.
    Tokia: Romo Kultur Etxean
    Parte hartzaileak: Udala

Ekainaren 3a

  • 12:00. II Getxo txiki kanta
    Tokia: Biotz Alai plaza
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Kultura zinegotzia
  • 12:00. Corpus Christi jaia
    Tokia: Portu Zaharra
    Parte hartzaileak: Alkatea, kultura zinegotzia eta komunikazio zinegotzia.

Ekainaren 4a

  • 09:00. Bilboko Portuko Agintaritza.
    Tokia: Udaletxeko Batzorde Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, hirigintzako zinegotzia eta Portuko Agintaritzako presidentea.
  • 10:30. Alkatearen eta zinegotzien koordinazio-agenda.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Komunikazioko zinegotzia, aholkulariak eta alkatearen idazkaria
  • 12:00. Notaria
    Tokia: Urgull kalea, 1.
    Parte hartzaileak: Alkatea, herritarrak eta notarioa.
  • 13:00. Juan Bautista Zabala fundazioa.
    Tokia: Udaletxeko Batzorde Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta udal teknikariak

Ekainaren 5a

  • 9:00. Gobernu Batzarra.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Gobernu Taldeko zinegotziak eta udaleko idazkari nagusia.

Ekainaren 6a

  • 10:30. EUDEL eta Eusko Jaurlaritza
    Tokia: Eusko Jaurlaritzaren egoitza, Gasteizen.
    Parte hartzaileak: EUDELeko presidentea, Gobernantza publikoaren sailburua eta Erakunde Harremanetarako sailburuordea.

Ekainaren 8a

  • 9:00. Gobernu Taldearen bilera.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gobernu Taldea
  • 12:00. Jolaseta proiektua.
    Tokia: Udaletxeko Batzorde Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, kiroletako zinegotzia, eta Jolasetako presidentea eta gerentea.
  • 13:00. Bisita Oliver Design-era.
    Tokia: Oliver Design-en Getxoko egoitza.
    Parte hartzaileak: Alkatea, hirigintzako zinegotzia eta Oliver Design-en gerentea.

Ekainaren 10a

  • 11:00. Santa Coloma
    Tokia: Santa Colomako baseliza.
    Parte hartzaileak: Alkatea, hirigintza zinegotzia eta komunikazio zinegotzia.

Ekainaren 11, 12 eta 13a

  • Europako Udalerri eta Eskualdeen Kontseiluko (CMRE) Zuzendaritza Batzordea eta Biltzarra
    Tokia: Bilbo
    Parte hartzaileak: EUDELeko presidentea eta CMREaren ordezkariak

Ekainaren 12a

  • 17:00. Kultur arteko hirien sarearen aurkezpena
    Tokia: Euskalduna Bilbao
    Parte hartzaileak: Alkatea eta batzordeko kideak

Ekainaren 14a

  • 13:30. Aurrebatzordeak.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gobernu Taldea

Ekainaren 15a

  • 9:00. Gobernu Taldearen bilera.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gobernu Taldea

Ekainaren 17a

  • 10:00. Filipinetako Independentziaren Jaia.
    Tokia:
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gizarte Zerbitzuen zinegotzia

Ekainaren 18a

  • 09:30. Alkatearen eta zinegotzien koordinazio-agenda.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Komunikazioko zinegotzia, aholkulariak eta alkatearen idazkaria

Ekainaren 19a

  • 9:00. Gobernu Batzarra.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Gobernu Taldeko zinegotziak eta udaleko idazkari nagusia.

Ekainaren 20a

  • 12:00. Udaltzain berriei diplomak ematea
    Tokia: Udaleko Osoko Bilkuren Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Herritarren Segurtasuneko zinegotzia eta udaltzainak

Ekainaren 21a

  • 13:00. Osoko bilkuraren aurrekoa.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta gobernu-taldeko zinegotziak

Ekainaren 22a

  • 9:00. Gobernu Taldearen bilera.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gobernu Taldea
  • 10:45. Garraio Partzuergoko Kontseilu Orokorra
    Tokia: Garraio Partzuergoaren egoitza.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Garraio Partzuergoko kideak.

 


Ekainaren 25a

  • 09:30. Alkatearen eta zinegotzien koordinazio-agenda.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Komunikazioko zinegotzia, aholkulariak eta alkatearen idazkaria
  • 11:30. Nazioarteko Jazz Jaialdiko prentsaurrekoa
    Tokia: Bilboko BBK aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea

Ekainaren 26a

  • 9:00. Gobernu Batzarra.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea, Gobernu Taldeko zinegotziak eta udaleko idazkari nagusia.

Ekainaren 27a

  • 16:00. Udaleko osoko bilkura
    Tokia: Udaleko Osoko Bilkuren Aretoa.
    Parte hartzaileak: Udalbatza

Ekainaren 29a

  • 9:00. Gobernu Taldearen bilera.
    Tokia: Gobernu Batzordearen Aretoa.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta Gobernu Taldea
  • 12:00. Puerto Deportivo el Abra sozietateko akziodunen batzarra eta administrazio kontseilua.
    Tokia: Puerto Deportivo el Abra sozietatearen egoitza.
    Parte hartzaileak: Alkatea eta kontseiluko kideak

- Alkatearen 2017ko urtarrileko agenda
- Alkatearen 2017ko otsaileko agenda
- Alkatearen 2017ko martxoeko agenda
- Alkatearen 2017ko apirileko agenda
- Alkatearen 2017ko maiatzeko agenda
- Alkatearen 2017ko ekaineko agenda
- Alkatearen 2017ko uztailako agenda
- Alkatearen 2017ko irailako agenda
- Alkatearen 2017ko urriako agenda
- Alkatearen 2017ko azaroako agenda
- Alkatearen 2018ko urtarrilako agenda
- Alkatearen 2018ko otsailako agenda
- Alkatearen 2018ko martxoako agenda
- Alkatearen 2018ko apirilako agenda
- Alkatearen 2018ko maiatzeko agenda

Esta web utiliza cookies, puedes ver nuestra política de cookies, aquí Si continuas navegando estás aceptándola
Política de cookies +